Skip to main content

Dla pacjenta

Zapraszamy na festyn "Od Juniora do Seniora" w Wiśniowej Górze

28 wrzesień 2017

Szanowni Państwo! Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza serdecznie na festyn "Od Juniora do Seniora", który organizuje Poseł na Sejm RP Pani Alicja Kaczorowska wraz z Wójtem Gminy Andrespol Panem Dariuszem Kubusem. Tego dnia wspólnie z Panią Poseł będziemy informować Pacjentów o ważnych zmianach w nocnej pomocy.

Festyn "Od juniora do seniora" odbędzie się 30 września w sobotę w Wiśniowej Górze przy ul. Tuszyńskiej 113, w godz. 13:00 - 17:00 w hali GOSIR.

Na wszystkich będzie czekać wiele atrakcje, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla seniorów.

W programie imprezy znajdą się:

  • Liczne animacje dla dzieci: puszczanie baniek, malowanie buzi, chusta animacyjna oraz liczne konkursy z nagrodami.
  • Występ orkiestry parafialnej "Ab Astra" z Andrzejowa pod dyrekcją Adama Kowalczyka.
  • Występ śpiewaka operowego solisty Piotra Nowackiego oraz zespołu "Okaryna".
  • Brydż dla wnuków i dziadków pod okiem Wiceprezesa Polskiego Związku Brydża Sportowego Marka Małysy.
  • Kurs samoobrony dla wszystkich chętnych Juniorów i Seniorów prowadzony przez zawodnika MMA i instruktora karate Kamila Bazelaka.

Program poprowadzą aktorzy Mirosława Marcheluk oraz Ryszard Mróz z basowym wsparciem solisty Teatru Wielkiego Piotra Nowackiego.

Wszyscy uczestnicy festynu będą mogli poczęstować się na stoisku przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich!

Na festynie będzie również zorganizowane stoisko Narodowego Funduszu Zdrowia.

  • Specjaliści z ŁOW NFZ będą udzielali informacji na temat zmian, które czekają pacjentów od 1 października 2017 r., czyli od najbliższej niedzieli. Pacjenci będą mogli  dowiedzieć się, jak będzie wyglądało ich leczenie, jeśli czekają na przyjęcie do placówki, która znalazła się poza PSZ, a także uzyskać adresy wszystkich placówek nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, która będzie obowiązywała od 1 października.
  • Seniorzy uzyskają informacje na temat zmian na liście Leków 75+.
  • Dla wszystkich, którzy odwiedzą stoisko NFZ przygotował materiały informacyjne i upominki: notesy i supertorby. Można będzie także założyć konto w ZIP (wystarczy dowód osobisty), złożyć wniosek do sanatorium oraz na wyrób medyczny, a także wniosek o wyrobienie karty EKUZ.

 Serdecznie zapraszamy!