Skip to main content

Dla pacjenta

Zapraszamy na festyn "Od Juniora do Seniora" w Wiśniowej Górze

Szanowni Państwo! Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza serdecznie na festyn "Od Juniora do Seniora", który organizuje Poseł na Sejm RP Pani Alicja Kaczorowska wraz z Wójtem Gminy Andrespol Panem Dariuszem Kubusem. Tego dnia wspólnie z Panią Poseł będziemy informować Pacjentów o ważnych zmianach w nocnej pomocy.

Festyn "Od juniora do seniora" odbędzie się 30 września w sobotę w Wiśniowej Górze przy ul. Tuszyńskiej 113, w godz. 13:00 - 17:00 w hali GOSIR.

Na wszystkich będzie czekać wiele atrakcje, zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla seniorów.

W programie imprezy znajdą się:

  • Liczne animacje dla dzieci: puszczanie baniek, malowanie buzi, chusta animacyjna oraz liczne konkursy z nagrodami.
  • Występ orkiestry parafialnej "Ab Astra" z Andrzejowa pod dyrekcją Adama Kowalczyka.
  • Występ śpiewaka operowego solisty Piotra Nowackiego oraz zespołu "Okaryna".
  • Brydż dla wnuków i dziadków pod okiem Wiceprezesa Polskiego Związku Brydża Sportowego Marka Małysy.
  • Kurs samoobrony dla wszystkich chętnych Juniorów i Seniorów prowadzony przez zawodnika MMA i instruktora karate Kamila Bazelaka.

Program poprowadzą aktorzy Mirosława Marcheluk oraz Ryszard Mróz z basowym wsparciem solisty Teatru Wielkiego Piotra Nowackiego.

Wszyscy uczestnicy festynu będą mogli poczęstować się na stoisku przygotowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich!

Na festynie będzie również zorganizowane stoisko Narodowego Funduszu Zdrowia.

  • Specjaliści z ŁOW NFZ będą udzielali informacji na temat zmian, które czekają pacjentów od 1 października 2017 r., czyli od najbliższej niedzieli. Pacjenci będą mogli  dowiedzieć się, jak będzie wyglądało ich leczenie, jeśli czekają na przyjęcie do placówki, która znalazła się poza PSZ, a także uzyskać adresy wszystkich placówek nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej, która będzie obowiązywała od 1 października.
  • Seniorzy uzyskają informacje na temat zmian na liście Leków 75+.
  • Dla wszystkich, którzy odwiedzą stoisko NFZ przygotował materiały informacyjne i upominki: notesy i supertorby. Można będzie także założyć konto w ZIP (wystarczy dowód osobisty), złożyć wniosek do sanatorium oraz na wyrób medyczny, a także wniosek o wyrobienie karty EKUZ.

 Serdecznie zapraszamy!