Skip to main content

Dla pacjenta

Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2017

Z przyjemnością informujemy, że „Dziennik Łódzki” wspólnie z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia rozpoczął II edycję plebiscytu Hipokrates Ziemi Łódzkiej 2017.
Po raz kolejny chcemy uhonorować najbardziej cenionych lekarzy, pielęgniarki, położne, a także najlepsze, zdaniem pacjentów, placówki medyczne.

I edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Czytelników i Internautów Dziennika Łódzkiego oraz serwisu dzienniklodzki.pl.
Na zgłoszenia kandydatów czekamy do 25 października b.r., jeśli kandydatura ma być zaprezentowana od początku głosowania (po tym terminie również przyjmujemy zgłoszenia).

W tegorocznej edycji, na prośbę Czytelników, proponujemy nowe kategorie, ponadto laureatów będziemy wybierać w głosowaniu powiatowym i wojewódzkim.
W Łodzi oraz w każdym z powiatów województwa łódzkiego pacjenci będą mogli głosować w pięciu kategoriach:

  • Lekarz Roku (lekarze wszystkich specjalności za wyjątkiem ginekologów, okulistów, onkologów którzy stanowią kategorie wojewódzkie),
  • Pediatra Roku,
  • Stomatolog Roku,
  • Pielęgniarka/Pielęgniarz Roku,
  • Położna/Położny Roku,
  • Placówka Medyczna Roku.

I etap rozpocznie się 3 listopada i potrwa do 24 listopada. Zwycięzcy każdej z kategorii, z każdego powiatu oraz Łodzi, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który rozpocznie się 28 listopada i potrwa do 11 grudnia.

Równolegle do głosowania w powiatach będzie można oddawać głosy na lekarzy specjalistów z całego województwa: ginekologów, okulistów, onkologów oraz na fizjoterapeutów. W tych kategoriach, zwanych kategoriami wojewódzkimi, głosowanie będzie jednoetapowe i będzie trwało od 3 listopada do 11 grudnia.
Uzyskanie tytułu to dowód nie tylko zaufania i sympatii pacjentów, ale także jakości opieki, którą zwycięzcy i finaliści otaczają swoich podopiecznych. Laureaci i finaliści plebiscytu zostaną przedstawieni w specjalnym dodatku do „Dziennika Łódzkiego” oraz otrzymają dyplomy z rąk dyrektora Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ i redaktora naczelnego „Dziennika Łódzkiego”.

Regulamin plebiscytu znajdą Państwo w serwisie www.dzienniklodzki.pl.
Kandydatów można zgłaszać za pośrednictwem strony www.dzienniklodzki.pl/hipokrates lub wysyłając zgłoszenie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
W razie jakichkolwiek pytań, prosimy do kontaktu pod nr. tel. 42 665-93-56 lub ww. email.

Zapraszamy!

Źródło:rzecznik prasowy ŁOW NFZ