Skip to main content

Dla mediów

Dzień Zdrowych Kobiet w Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi

Dzień Zdrowych Kobiet zorganizowany przez Łódzki Oddział NFZ wraz z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi wspólnie z Centrum Promocji Mody ASP w Łodzi oraz ośrodkami koordynującymi program profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy (Szpital im. M. Kopernika, ICZMP) oraz Wojewódzkim Centrum Zdrowia Publicznego był okazją do posłuchania wykładów o zdrowiu, diecie i modzie.

Dr Wojciech Ordon z ICZMP przekonywał do regularnego korzystania z badań cytologicznych, które są bezbolesne, bezpłatne i powszechnie dostępne w prawie 200 gabinetach w Łódzkiem. Duże emocje wzbudził także wykład pani dietetyk dr Urszuli Pytasz z ICZMP i Pani Magdaleny Rozenfeld, stylistki, która przypomniała Paniom o tym, jak wielką moc mają kolory i co symbolizują.

Panie korzystały także, w specjalnie przygotowanych gabinetach, z konsultacji lekarzy ginekologa i onkologa, z badania zmian skórnych, z USG piersi, które wykonywał dr Szkudlarek ze Szpitala im. M. Kopernika (serdecznie dziękujemy!) oraz mammografii w mammobusie. W przerwach między wykładami w auli Centrum Promocji Mody tańczono salsę, a na koniec panie ćwiczyły jogę.

Dzień Kobiet w ASP - wykład dr. Wojciecha Ordona, ginekologa z ICZMP

Dzień Kobiet w ASP - pracownicy łodzkiego NFZ zakładli zainteresowanym konta w ZIP

Dzień Kobiet w ASP - warsztaty samobadania piersi

Dzień Kobiet w ASP - Dzień Kobiet w ASP - pracownik WOK udzielał informacji w zakresie profilaktyki

Dzień Kobiet w ASP  - mammografia w mammobusie

Dzień Kobiet w ASP  - zajęcia taneczne z salsy