Skip to main content

Dla pacjenta

Środa z profilaktyką w ŁOW NFZ

 

 

W najbliższą środę

26 lutego

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowy Fundusz Zdrowia
zaprasza do skorzystania z bezpłatnych badań i porad


logo NFZ bliżej pacjenta  

 

Przez cały luty na sali obsługi w Łodzi można spotkać się z przedstawicielami stowarzyszeń i organizacji działających na rzecz pacjentów i ekspertami w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

 

To doskonała okazja, aby przy okazji załatwiania spraw w NFZ porozmawiać ze specjalistami m.in. na temat profilaktyki i zdrowego odżywiania, a także skorzystać z badań diagnostycznych takich jak badanie poziomu cukru we krwi, czy badanie poziomu ciśnienia tętniczego. Jeśli planują Państwo wizytę na sali obsługi, zaplanujcie ją na środę!

 

Najbliższą środę poświęcimy cukrzycy

 

We środę:

  

godz. 9-15

  • badanie poziomu cukru we krwi
  • pomiar ciśnienia
  • analiza BMI
  • analiza jakości skóry

 

godz. 9-13 

dietetyk z Fundacji Misja Medyczna skonsultuje wynik analizy składu masy ciała, udzieli porad z zakresu zdrowego żywienia.

pielęgniarka diabetologiczna i edukatorzt z Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków zmierzą poziom cukru we krwi i będą informować, jak żyć z cukrzycą.

bezpłatne konsultacje z zakresu profilaktyki raka piersi

Amazonki podzielą się praktyczną wiedzą z zakresu wyboru protezy piersi, własnymi doświadczeniami w leczeniu oraz poinstruują, jak samodzielnie badać piersi.

 

Każdy, kto nas odwiedzi i skorzysta z badań otrzyma 7- dniowy jadłospis diety DASH z portalu diety.nfz.gov.pl  kultową torbę NFZ i nasz Kalendarzyk Rodzinny 2020.

 

 Serdecznie zapraszamy!