Skip to main content

Dla pacjenta

Zapraszamy na obchody Światowego Dnia Walki z Rakiem

02 luty 2016

Zapraszamy na stoiska Łódzkiego OW NFZ podczas Światowego Dnia Walki z Rakiem. Czekamy na Państwa w szpitalach onkologicznych w Tomaszowie Mazowieckim i w Łodzi.

W czwartek, 4 lutego od godz. 10 do 14 zapraszamy do NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim. Ośrodek otwarty będzie dla chętnych w ul. Jana Pawła II 35, wjazd na parking od ulicy Oskara Lange. Pracownicy ŁOW NFZ odpowiedzą na pytania dotyczące zasad szybkiej terapii onkologicznej, dla wszystkich przygotowaliśmy bezpłatne wydawnictwa NFZ.  NU MED przygotował  dla Państwa prezentację nowoczesnych metod leczenia chorób nowotworowych.


6 lutego 2015 roku w godzinach 9.00- 14.00 czekamy na Państwa w Regionalnym Ośrodku Onkologicznym przy ul. Paderewskiego 4.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem oraz Światowego Dnia Chorego Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi i ŁOW NFZ serdecznie zapraszają Państwa na dzień otwarty. Pracownicy NFZ odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące bezpłatnego leczenia, na stoisku będzie można założyć konto w ZIP (Zintegrowanym Informatorze Pacjenta) – wystarczy dowód osobisty.Dla wszystkich, którzy nas odwiedzą, przygotowaliśmy wydawnictwa ŁOW NFZ.

Bezpłatne konsultacje i badania  będą prowadzili specjaliści z WSS im. M. Kopernika w Łodzi - onkolodzy, chirurdzy onkolodzy (w tym Konsultant Krajowy w dziedzinie chirurgii onkologicznej oraz Konsultant Wojewódzki ds. Chirurgii Onkologicznej), radioterapeuci,  ginekolodzy (w razie wskazania wykonywane będą badania cytologiczne) oraz urolog. Panie będą mogły skorzystać z warsztatów samobadania piersi.
 
Pacjenci, którzy zarejestrują się wcześniej pod numerem telefonu 42 689 57 57 będą mogli skorzystać z USG piersi, jamy brzusznej i mammografii (liczba badań ograniczona).
 
W gmachu Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej będą mogli Państwo skorzystać także z porad w zakresie zdrowia, w tym m.in.z   pomiaru ciśnienia tętniczego, edukacji z zakresu profilaktyki, porad dietetyka, promocji zasady żywieniowej „5 x warzywa i owoce” (zapraszamy na świeże soki i owoce).

Serdecznie zapraszamy!

 

Źródło: rzecznik prasowy