Skip to main content

Dla pacjenta

Zaproszenie na piknik "Żyj zdrowo i kolorowo"

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza mieszkańców aglomeracji łódzkiej do wspólnego spędzenia zdrowego przedpołudnia w dniu 26 września 2015 r. w godz. 9.00 – 13.00 w Przychodni Lecznicza przy ul. Leczniczej 6 w Miejskim Centrum Medycznym im. dr. Karola Jonschera w Łodzi.

Zaproszenie kierowane jest do dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów.

W planie można znależć spotkania z ciekawymi ludźmi m.in. przedstawicielem Komendy Miejskiej Policji w Łodzi, który opowie jak się chronić przed intruzami, a także  farmaceutą, który wskaże korzyści płynące ze szczepień przeciw grypie.

Można porozmawiać z przedstawicielem NFZ który wprowadzi nas w tajniki wiedzy o ubezpieczeniach i wyjazdach do Sanatorium,

W tym dniu możliwe będzie mierzenie ciśnienia krwi, ważenie i obliczanie BMI, badanie poziomu cukru, szczepienie przeciw grypie dla 200 osób, a także skorzystanie z porad kosmetycznych, łóżek relaksacyjnych, porad kosmetycznych. Dla osób, które lubią aktywny sposób spędzania wolnego czasu mamy propozycję marszów z kijkami oraz pokazy Tai chi.

Dla najmłodszych zaplanowaliśmy konkursy rysunkowe, gry i zabawy w parku. Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się więcej o wartościach witaminy C oraz wypić sok z dzikiej róży z witaminą C.

Nasi partnerzy: Apteki Dar Zdrowia, Stowarzyszenie Taoistyczne Tai chi, ŁOW NFZ, Fundacja Stop Udarom, Instytut Polska Róża, Logo-Med., Komenda Miejska Policji w Łodzi.

Źródło: Rzecznik Prasowy ŁOW NFZ

Stan na 24 września 2015 r.

przedstawicielem NFZ który wprowadzi nas w tajniki wiedzy o ubezpieczeniach i wyjazdach do Sanatorium,