Skip to main content

Dla pacjenta

Uwaga pacjenci! "Poradnia Rodzinna" A. Przybylak w Petrykozach bez umowy

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ zawiadamia mieszkańców gminy Białaczów i okolic, że z dniem  30 września 2014 r. została rozwiązana w całości umowa o udzielanie świadczeń gwarantowanych  w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej ze świadczeniodawcą: „Poradnia Rodzinna” Arkadiusz Przybylak, miejsce realizacji świadczeń: Petrykozy 77, 26-307 Białaczów.


Informujemy jednocześnie, że z dniem 1 października 2014 r. została zawarta umowa o udzielanie świadczeń gwarantowanych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej ze świadczeniodawcą:

Przychodnia Rodzinna Mariusz Kuśmierski, Michał Szymański Spółka Cywilna. Miejsce realizacji świadczeń: Petrykozy 77, 26-307 Białaczów.


Pełny wykaz świadczeniodawców realizujących świadczenia w zakresie lekarza POZ, pielęgniarki POZ, położnej POZ znajduje się na stronie internetowej www.nfz-lodz.pl:

  • Serwisy-dla pacjentów
  • Serwisy-gdzie się leczyć
  • Przychodnie i szpitale-poradnie/gabinety podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)


 Otworzy się wyszukiwarka, w której można znaleźć (klikając przycisk „szukaj”) interesujące nas poradnie znajdujące się w danym powiecie, miejscowości, czy na konkretnej ulicy.