Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Konferencja Telemedycyna i e-zdrowie - 28 maja 2015 r. w Warszawie

14 maj 2015

Szanowni Państwo, Narodowy  Fundusz Zdrowia serdecznie zaprasza na ogólnopolską konferencję organizowaną w ramach projektu Akademia NFZ, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pt.: Telemedycyna i e-zdrowie. Kierunki rozwoju systemu ochrony zdrowia,  która odbędzie się w dniu 28 maja 2015r. w Warszawie.


Konferencja ma na celu wymianę wiedzy i doświadczeń na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e-zdrowia i telemedycyny. Spotkanie będzie okazją do dyskusji pomiędzy przedstawicielami świadczeniodawców usług medycznych, instytucji publicznych i firm z branży technologii medycznych.


Zakres tematyczny:

  • Sesja I: E-zdrowie w Europie i perspektywy rozwoju Polsce - kierunki rozwoju w systemach opieki zdrowotnej i doświadczenia wybranych krajów europejskich.
  • Sesja II: Działania instytucjonalne - rozwiązania informatyczne wprowadzone przez instytucje publiczne oraz planowane projekty.
  • Sesja III: Projekty i inicjatywy krajowe - prezentacja technologii telemedycznych w wybranych zakresach oraz projektów o charakterze społecznym.

Zapraszamy do udziału przedstawicieli świadczeniodawców, lekarzy uczestniczących w dyskusji o systemie opieki zdrowotnej, managerów i kadrę zarządzającą placówkami medycznymi, przedstawicieli administracji publicznej i samorządowej, reprezentantów publicznych i prywatnych podmiotów zajmujących się promocją zdrowia, przedstawicieli firm z branży telemedycznej, przedstawicieli prasy branżowej, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.


Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę http://akademia.nfz.gov.pl/konferencje/


Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa kosztów dojazdu oraz ewentualnego noclegu uczestników. Szczegółowe informacje o miejscu wydarzenia będą przekazywane wraz z potwierdzeniem uczestnictwa na indywidualne konto e-mail zgłoszonej osób, po zamknięciu rejestracji. Umieszczenie zgłoszenia na liście chętnych do wzięcia udziału w konferencji nie jest jednoznaczne z kwalifikacją do uczestnictwa, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc.


Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:

  • (22) 572 6039,
  • (22) 572 6462
  • lub wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło: Centrala NFZ