Przejdź do głównej treści

Dla pacjenta

ŁOW NFZ zaprasza na bezpłatne konsultacje

W poniedziałek 13 listopada 2023r. w godz. 14-17 zapraszamy na salę obsługi przy na ul. Targowej 35 na konsultacje ze specjalistami, którzy na co dzień zajmują się chorymi z rakiem piersi i chorobami reumatologicznymi. 

Plakat informacyjny.

Zapraszamy osoby, które chorują lub chorowały na nowotwory lub choroby reumatologiczne. Będzie można się skonsultować - co do diety - z dietetykiem klinicznym. Dolegliwości związane z narządem ruchu, obrzękiem limfatycznym i innymi powikłaniami po leczeniu onkologicznym będzie można omówić z fizjoterapeutami. Zapraszamy także osoby, które muszą podjąć lub kontynuują leczenie onkologiczne – koordynatorka ze Szpitala Onkologicznego Nu Med wyjaśni, jak zorganizowane jest takie leczenie. 

Naszymi gośćmi będę: 

  • specjalistki w dziedzinie profilaktyki i promocji prozdrowotnych postaw w zakresie nowotworów piersi z Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi
  • koordynatorka opieki onkologicznej- Pani Kinga Rożnowska oraz dietetyczka kliniczna - Pani dr Anna Rogulska ze Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego NU-MED. 
  • fizjoterapeuci z Krajowej Izby Fizjoterapeutów
  • Łódzkie Amazonki będą uczyły, jak badać sobie piersi, podzielą się także swoim doświadczeniem z leczenia onkologicznego. 

Źródło: Zespół Komunikacji Społecznej i Promocji