Skip to main content

Dla pacjenta

Mikołajki w Łódzkim Oddziale Wojewódzkim Narodowego Funduszu Zdrowia

Zdjęcie czapki Mikołaja na płocie.

 

Mikołajki na sali obsługi w Łodzi
6 grudnia 2022 r.
ul. Targowa 35
godz. 12.00-16.00

 

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie! We wtorek z okazji Mikołajek przygotowaliśmy spotkania z licznymi ekspertami w różnych dziedzinach, którzy w godzinach 12.00. - 16.00 będą czekać na Państwa pytania.

 

NFZ Logo Bliżej

 

 • Lekarz pediatra Anna Pawlik z NZOZ MIKOMED w Łodzi - na co dzień pani doktor opiekuje się pacjentami od urodzenia do osiemnastego roku życia. Jej rolą jest nie tylko diagnostyka i leczenie dzieci, ale też monitorowanie ich rozwoju oraz działania służące profilaktyce chorób. Pani doktor odpowie na wszystkie pytania związane z chorobami dziecięcymi, diagnostyką i leczeniem dzieci a także monitorowaniem rozwoju dziecka.

LOGO MIKOMED TWÓJ LEKARZ RODZINNY

 • Położna anestezjologiczna Katarzyna Sobieszczyk opowie jak przygotować się do porodu, w jaki sposób prawidłowo monitorować funkcje życiowe dziecka.

 

 • Położna Agnieszka Małolepszy ze Szkoły Rodzenia „Cud-Narodzin-Ka” w Łodzi podpowie przyszłym  rodzicom jak dbać o siebie w trakcie ciąży, jak przygotować się do porodu i do opieki nad noworodkiem.

Logo szkoły Cud Narodzin

 • Fizjoterapeutka uroginekologiczna dr n. med. Anita Sikora – Szubert z „Fizjo Psyche Intima” w Łodzi opowie o najważniejszych problemach związanych z dysfunkcjami pęcherza moczowego oraz bólach w obrębie miednicy oraz kręgosłupa.

Logo fizjoterapii Intima

Logo fizjoterapii Tupot Stóp

 • Fizjoterapeutka dziecięcych stóp Marta Wójcik z „Tupot Stóp” w Łodzi odpowie na wszystkie pytania związane z wadami stóp u dzieci i niemowląt;

 

 • Specjalista z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 4 z Łodzi odpowie na pytania związane z pomocą psychologiczno – pedagogiczną dla dzieci i młodzieży.

Logo poradni psychologicznej

 • Studenci z Międzynarodowego Stowarzyszenie Studentów Medycyny w Łodzi (IFMSA - Poland Oddział Łódź) przyjadą ze Szpitalem Pluszowego Misia - poprowadzą warsztaty, na których każde dziecko wcieli się w rolę lekarza swojego „chorego” misia.

Logo IFMSA Poland

 

 

 

Dodatkowo można wykonać bezpłatnie pomiar poziomu glukozy we krwi przez pielęgniarki z Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koło Łódź – Śródmieście oraz skonsultować się z  doradcami sklepów z artykułami dla dzieci m.in.:

 • 8 Gwiazdek (foteliki samochodowe dla dzieci);
 • Mama i Ja (wyposażenie niemowlaka od laktatora po wózka);
 • DeCoraliki – z profesjonalnym edukatorem w zakresie wiązania chust i nosidełek dla dzieci;
 • Zdrowe Stopki (obuwie dla dzieci).

  

 Figurka małego Mikołaja w śniegu.

 

Bezpłatne spotkania na temat zdrowia w Sali Obsługi Klienta NFZ odbywają się regularnie.

I

Przy okazji spotkania można skorzystać ze stałej oferty sali, np. skorzystać z kiosku profilaktycznego ( w Łodzi), porozmawiać z doradcami na temat prowadzonych przez NFZ programów profilaktycznych lub zasad leczenia, potwierdzić Profil Zaufany i uzyskać pomoc w logowaniu do Internetowego Konta Pacjenta czy wyrobić kartę EKUZ.

 

Informację o kolejnych można znaleźć na stronie internetowej www.nfz-lodz.pl, na sali obsługi ŁOW NFZ  przy ul. Targowej 35 czynnej od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 lub pod bezpłatnym całodobowym nr Telefonicznej Informacji Pacjenta  800 190 590.

 

Źródło: Wydział Obsługi Klienta i Profilaktyki