Skip to main content

Dla pacjenta

Rehabilitacja dla niepełnosprawnych. ŁOW NFZ na Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

domy seniora.pl 290x90 kopia

 

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na swoje stanowisko podczas tegorocznych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, które będą odbywać się w dniach 19 - 21 września, w godz. 10.00 – 17.00 w Hali Expo w Łodzi.

 

 Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. To tutaj wystawcy z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nowoczesne metody leczenia, sprzęt służący rehabilitacji i nowatorskie rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.

 

Odwiedzający targi mogą tu zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Mogą też poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

 

Na stoisku ŁOW NFZ można będzie potwierdzić profil zaufany oraz założyć konto w IKP - Internetowym Koncie Pacjenta. Posiadając to konto wystawiona e-receptę dostaniemy na maila lub telefon komórkowy!

 

 

Internetowe Konto Pacjenta (IKP) to internetowa aplikacja, dzięki której w szybki i bezpieczny sposób pacjent odnajdzie informacje o swoich danych medycznych. Możliwości systemu będą coraz większe, dlatego z czasem posiadacz konta IKP zyska dostęp do jeszcze większej bazy przydatnych danych o swoim zdrowiu.

 

Na naszym stanowisku będzie również można dowiedzieć się o zmianach w leczeniu uzdrowiskowym, przypomnieć sobie o szczególnych uprawnieniach dotyczących rehabilitacji osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Każdy odwiedzający stoisko otrzyma materiały informacyjne NFZ i drobne upominki.

 

Więcej informacji na temat targów dostępne na stronie: http://targirehabilitacja.pl/o-targach/

 

 

Źródło: Rzecznik prasowy