Skip to main content

Dla pacjenta

Rehabilitacja dla niepełnosprawnych. ŁOW NFZ na Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji

banner 300x300

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza na swoje stanowisko podczas tegorocznych Targów Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji, które będą odbywać się w dniach 20-22 września, w godz. 10.00 – 17.00 w Hali Expo w Łodzi.

Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji to jedno z najważniejszych wydarzeń branży medycznej w Europie. To tutaj wystawcy z kraju i zagranicy mogą zaprezentować nowoczesne metody leczenia, sprzęt służący rehabilitacji i nowatorskie rozwiązania poprawiające kondycję i komfort życia.

Odwiedzający targi mogą tu zdobyć informacje o możliwych formach wsparcia, dofinansowaniach i programach pomocowych dla osób z problemami zdrowotnymi. Mogą też poddać się bezpłatnym badaniom i porozmawiać ze specjalistami z zakresu: rehabilitacji kardiologicznej, badań postawy i równowagi czy laseroterapii.

Na stoisku ŁOW NFZ można będzie założyć konto w ZIP, które zawiera informacje na temat kosztów leczenia, poznać szczegóły realizacji programu LEKI 75+, złożyć wniosek na wyroby medyczne i do sanatorium, a przede wszystkim dowiedzieć się wszystkiego szczególnych uprawnień dotyczących rehabilitacji osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności. Każdy odwiedzający stoisko otrzyma materiały informacyjne NFZ i drobne upominki.

Więcej informacji na temat targów dostępne na stronie: http://targirehabilitacja.pl/o-targach/

Serdecznie zapraszamy!