Z okazji 18. Światowego Dnia Walki z Rakiem NU MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej  w Tomaszowie Mazowieckim i Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ zapraszają na Dzień Otwarty.

Czekamy na Państwa w sobotę 3 lutego 2018 r. w godzinach od 11 do 14  w budynku NU-MED przy ul. Jana Pawła II 35 w Tomaszowie Mazowieckim.

Wszyscy zainteresowani będą mogli zwiedzić Ośrodek, a w nim najnowocześniejsze urządzenia do radioterapii. Ponadto zapraszamy na konsultacje z onkologiem, można będzie zmierzyć ciśnienie i poziomu cukru we krwi, a także sprawdzić BMI i uzyskać poradę dietetyka. NU MED jest realizatorem programu profilaktycznego wczesnego wykrywania nowotworów głowy i szyi - pracownicy placówki będą informowali o zasadach korzystania z bezpłatnej profilaktyki tych groźnych nowotworów. NFZ przygotował dla Państwa stanowisko informacyjne, będzie można dowiedzieć się wszystkiego o bezpłatnym leczeniu i profilaktyce oraz o wyjazdach sanatoryjnych, każdy kto nas odwiedzi, otrzyma najnowszy informator Gdzie się leczyć bezpłatnie 2018 oraz kalendarzyk rodzinny 2018.

W akcję włączyły się Amazonki – panie z tego Stowarzyszenia, dla zainteresowanych kobiet, przeprowadzą kurs samobadania piersi.

Serdecznie zapraszamy!

Źródło: rzecznik prasowy