Skip to main content

Dla pacjenta

Rozwiązane umowy z ŁOW NFZ

Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że kilka umów dotychczas realizowanych w ramach umowy z ŁOW NFZ zostało rozwiązanych.

 

Rozwiązanie umowy w zakresie okulistyki z NZOZ Przychodnia Okulistyczna OPTO w Łasku

  • Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że z dniem 31 grudnia  2019 r. na wniosek NZOZ Przychodnia Okulistyczna OPTO, 98-100 Łask, Plac 11 Listopada 31, umowa o udzielanie świadczeń w zakresie okulistyki, została rozwiązana.

Rozwiązanie umowy w zakresie okulistyki z Gabinetem Okulistycznym Ewa Burchacińska w Wieluniu

  • Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że z dniem 31 grudnia 2019 r. na wniosek Gabinetu Okulistycznego Ewa Burchacińska w Wieluniu, 98-300 Wieluń, ul. Śląska 17/3, umowa o udzielanie świadczeń w zakresie okulistyki, została rozwiązana.

Rozwiązanie umowy w zakresie POZ z Przychodnią Specjalistyczną "MEDYK" w Złoczewie

  • Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że z dniem 3 stycznia 2020 r., została rozwiązana umowa na realizację świadczeń w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna przy ul. Kościelnej 1  w Złoczewie przez podmiot leczniczy:  NZOZ "MEDYK"  HUBERT OWCZAREK, RAFAŁ WAWRZYNIAK Spółka cywilna.

Rozwiązanie umowy w zakresie otolaryngologii z Przychodnią Specjalistyczną "MEDYK" w Wieluniu

  • Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że z dniem 31 grudnia 2019 r. na wniosek Przychodni Specjalistycznej "MEDYK" w Wieluniu, 98-300 Wieluń, ul. Józefa Piłsudskiego 8, umowa o udzielanie świadczeń w zakresie otolaryngologii, została rozwiązana.

Rozwiązanie umowy w zakresie okulistyki ze Specjalistyczną Poradnią Okulistyczną Elżbieta Pasternok w Wieluniu

  • Łódzki Oddział Wojewódzki NFZ informuje, że z dniem 31 grudnia 2019 r. na wniosek Specjalistycznej Poradni Okulistycznej Elżbieta Pasternok w Wieluniu, 98-300 Wieluń, ul. Śląska 17/3, umowa o udzielanie świadczeń w zakresie okulistyki, została rozwiązana.

 

Wykaz świadczeniodawców realizujących świadczenia w ramach NFZ wraz pierwszym wolnym terminem można znaleźć w Informatorze o Terminach Leczenia na stronie: https://terminyleczenia.nfz.gov.pl/ lub pod nr. Telefonicznej Informacji Pacjenta: 800 190 590.

Źródło: Delegatura ŁOW NFZ w Sieradzu