Skip to main content

Dla pacjenta

Skorzystaj z badań profilaktycznych i załóż konto w ZIP. Zapraszamy na Piotrkowską!

09 czerwiec 2015

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Łodzi i całego Województwa Łódzkiego w dniu 16 czerwca 2015 r. od godziny 10 do 17 na ul. Piotrkowską (od ul. A. Struga do Pasażu Schillera !)


Mogą Państwo wziąć udział w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, które będą towarzyszyć organizowanej w Łodzi XIII Międzynarodowej Konferencji pt.: "Pierwsza pomoc w wypadkach komunikacyjnych - mity i rzeczywistość. Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego".

Organizatorem konferencji jest Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Kuratorium Oświaty w Łodzi.

Konferencji towarzyszyć będzie  wydarzenie pod nazwą Przystanek „Zdrowa Łódź” - bezpłatne badania profilaktyczne dla mieszkańców Łodzi i regionu. Zapraszamy m.in. na badania ciśnienia krwi, badania poziomu cukru, badanie wzroku i słuchu, badania mammograficzne, do punktu krwiodawstwa.

Na stoisku ŁOW NFZ będzie można założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta dla siebie i dla dziecka - wystarczy dowód osobisty - oraz uzyskać informacje na temat zasad bezpłatnego leczenia. Każdy kto nas odwiedzi otrzyma także informator Gdzie się leczyć bezpłatnie 2015-2016.

Badania odbywać się będą w miasteczku namiotowym usytuowanym na ul. Piotrkowskiej na odcinku Tuwima – Nawrot w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Łodzi.

Na ul. Piotrkowskiej odbędzie się także wystawa nowoczesnego sprzętu ratowniczego oraz pokazy ratownictwa.

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Sedecznie zapraszamy!