Skip to main content

Dla pacjenta

Senioralia z Łódzkim NFZ

20 maj 2014

Łódzki NFZ, partner Senioraliów, zaprasza wszystkich seniorów na spotkania z naszymi ekspertami i zaproszonymi przez nas gośćmi:

  • 25 maja od godziny 14 na stoisko NFZ przy pl. Wolności w Łodzi. Naszymi gośćmi będą eksperci z wojewódzkiego ośrodka profilaktyki raka piersi, którzy odpowiedzą na pytania na temat profilaktyki dla seniorek oraz pielęgniarki z OIPiP.
  • 27 maja o godzinie 15 do DCAS Bałuty przy ul. Limanowskiego 166 na spotkanie na temat leczenia santoryjnego i korzystania ze Zintegrowanego Informatora Pacjenta
  • 28 maja o godzinie 12 do DCAS Śródmieście przy ul. Zachodnia 54/56 na spotkanie na temat zasad korzystania z bezpłatnych badań oraz na wykład dr. Wojciecha Ordona na temat profilaktyki raka szyjki macicy dla seniorek.
  • 30 maja od godziny 11 do 18 na stoisko NFZ w Hali MOSIR przy ul. Skorupki. Naszymi gośćmi będą eksperci z wojewódzkich ośrodków profilaktyki raka piersi i raka szyjki macicy, którzy odpowiedzą na pytania na temat profilaktyki dla seniorek oraz pielęgniarki z OIPiP. Na stoisku będzie można założyć dla siebie (!) konto w ZIP (wystarczy dowód osobisty).

 Senioralia, Łódź 26-31 m50a 2014

Dla wszystkich, którzy nas odwiedzą przygotowaliśmy specjalny poradnik Zdrowy Senior 60+ , w którym znajdą Państwo informacje na temat zasad korzystania z bezpłatnego leczenia w NFZ oraz listę wszystkich poradni specjalistycznych w Łodzi.

Serdecznie zapraszamy!

 

okładka informatora Zdrowy Senior 60+

Więcej informacji na temat Senioraliów

Źródło: rzecznik prasowy