Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Jak uefektywnić profilaktykę i wczesne wykrywanie raka szyjki macicy - zaproszenie na konferencję

10 sierpień 2015

W imieniu Wojewódzkiego Ośrodka Koordynującego Program Profilaktyki Raka Szyjki Macicy w województwie łódzkim zapraszamy Państwa  do udziału w konferencji „Jak uefektywnić profilaktykę i wczesne wykrywanie raka szyjki macicy”, która odbędzie się w dniu 24 sierpnia 2015 roku, w auli Wieluńskiego Domu Kultury.


Tematyka spotkania będzie głównie skoncentrowana na problemie niskiej zgłaszalności kobiet w programie bezpłatnych profilaktycznych badań cytologicznych oraz realnych sposobach poprawy zaistniałej sytuacji min. poprzez bardziej aktywy udział lekarzy POZ oraz proponowane zmiany w organizacji rejestracji pacjentek w oparciu o dane  z SIMP. Konferencja jest zorganizowana dla świadczeniodawców w powiecie:  wieluńskim, bełchatowskim, łaskim, pajęczańskim, sieradzkim, zduńskowolskim, wieruszowskim, po to aby zwiększyć zaangażowanie placówek AOS i POZ w realizację i wspomaganie PPPiWRSM.

Prezentowane wykłady i propozycje zmian organizacyjnych na poziomie placówek AOS i POZ pomogą w znaczący sposób podnieść poziom profilaktyki cytologicznej w regionie.

Ze względu na specyfikę i zakres proponowanych zmian, do udziału w Konferencji szczególnie zapraszamy osoby na stanowiskach kierowniczych/ menadżerskich koordynujące pracę w poradniach i nadzór nad SIMP, oraz lekarzy i położne realizujące świadczenia   w ramach poradni ginekologiczno-położniczych i podstawowej opieki zdrowotnej.

Pozostałe informacje są dostępne pod adresem strony internetowej www.wybierzzycie.pl.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Udział w konferencji prosimy potwierdzić telefoniczne lub pisemnie do 17 sierpnia 2015 r. (42-271-17-31/32 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Źródło: WOK ICZMP w Łodzi