Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Zaproszenie na spotkanie dla świadczeniodawców w sprawie kontraktowania

25.08.2014

Szanowni Państwo, Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza świadczeniodawców na spotkanie w sprawie kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej.


Tematem  spotkania będzie:  „Przygotowanie ofert w postępowaniach w sprawie zawarcia umów z Łódzkim Oddziałem Wojewódzkim NFZ o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.”

Celem spotkania jest  przekazanie, potencjalnym oferentom, informacji dotyczących  przygotowania oferty m.in. jakie dokumenty powinny być załączone do oferty oraz w jaki sposób oferent powinien przygotować się do kontroli w trakcie postępowania konkursowego lub rokowań.

Zapraszamy osoby uprawnione do reprezentowania podmiotów wykonujących działalność leczniczą a także osoby, które będą podpisywały oferty (max. dwie osoby reprezentujące świadczeniodawcę).

Nowych oferentów, którzy nie posiadają przypisanego kodu świadczeniodawcy  prosimy o zgłoszenie się do ŁOW NFZ z wypełnionym formularzem  rejestracyjnym do portalu świadczeniodawcy.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 września 2014 r. w auli Społecznej Akademii Nauk mieszczącej się przy ulicy Kilińskiego 98 w Łodzi.

 

ŁOW NFZ zaprasza na spotkanie w  godzinach 11:00 – 12:30 lub 13:30 – 15:00,  na które należy zarejestrować się w systemie MUS – zapisy od 1 września 2014 r.


Ewentualne pytania, proszę przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Osobą upoważnioną do udzielania informacji w sprawie spotkania jest Pani Izabela Grenda
tel. 42 275 49 64