Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Materiały dydaktyczne dla osób zajmujących się kodowaniem świadczeń w zakresie rehabilitacji

01 lipiec 2014

Informujemy, że łódzki oddział NFZ otrzymał komplety materiałów dydaktycznych przeznaczone dla osób, które w codziennej pracy zajmują się kodowaniem świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju rehabilitacja neurologiczna i kardiologiczna w szpitalach i zakładach rehabilitacji leczniczej, opracowane w ramach  projektu Akademia NFZ.

Mamy nadzieję, że zestawy materiałów przygotowane wspólnie przez pracowników Departamentu Świadczeń Opieki Zdrowotnej Centrali NFZ i profesjonalistów znanych ośrodków rehabilitacyjnych takich jak Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER Sp. z o., Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie ułatwią Państwu codzienne obowiązki
i poprawią skuteczność wykonywanej pracy na stanowisku kodera. Komplety te zawierają zestaw praktycznych plansz dydaktycznych, przepisów prawa i przyborów niezbędnych w pracy każdego kodera, przedstawionych w przystępny i przejrzysty sposób.

Zapraszamy do odbierania materiałów dydaktycznych w ŁOW NFZ przy ul. Kopcińskiego 58, portiernia od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Serdecznie zapraszamy!

W razie wątpliwości prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Źródło: rzecznik prasowy