Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Omówienie zasad rozliczeń obowiązujących od 1 lipca 2008r.

19 czerwiec 2008

Uprzejmie informuję o rozpoczęciu cyklu spotkań mających na celu wyjaśnienie i omówienie nowych zasad rozliczeń świadczeń obowiązujących od 1 lipca 2008r. na podstawie zarządzenia Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia nr 32 z dnia 11.06.2008r. z uwzględnieniem wniosków wynikających z przeprowadzonego pilotażu. W pierwszej turze spotkania  adresowane są przede wszystkim do osób zajmujących się rozliczeniami z NFZ. Ze względu na różnorodność zakresów będą one odbywać się w małych grupach, zgodnie z załączonym harmonogramem.

 

Poniżej zamieszczam harmonogram spotkań z podaną maksymalną liczbą osób uczestniczących w tych spotkaniach (proszę o nieprzekraczanie podanej liczby osób ze względu na warunki lokalowe). Spotkania odbędą  się w  siedzibie ŁOW NFZ w Łodzi, ul. Kopcińskiego 58 w Sali konferencyjnej na I piętrze w dwóch turach w godzinach 10-12 oraz 13-15.

W związku z tym, proszę o zapoznanie się  z załączonym harmonogramem szczegółowym oraz potwierdzenie mailem uczestnictwa na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku pytań proszę o kontakt z Izabelą Górską, tel. 042 275-41-13.