Przejdź do głównej treści

Dla farmaceuty

Rozwiązanie umów z ŁOW NFZ

13 listopad 2023

 

Informujemy, że z dniem 31 października 2023 r., na wniosek świadczeniodawcy została rozwiązana umowa z Zakładem Opieki Zdrowotnej „Centrum Stomatologii” w Zduńskiej Woli, ul. Getta Żydowskiego 3, w rodzaju leczenie stomatologiczne, w zakresie świadczenia ortodoncji dla dzieci i młodzieży.

Wykaz pozostałych świadczeniodawców realizujących świadczenia ortodoncji dla dzieci i młodzieży znajduje się na stronie ŁOW NFZ.Rozwiązanie umowy z "SALMED" S.C. USŁUGI PIELĘGNIARSKIE w zakresie pielęgniarki POZ.


Informujemy, że z dniem 12 listopada 2023 r. na wniosek świadczeniodawcy, czyli Przychodni, ul. Fabryczna 6 została rozwiązana umowa na świadczenia pielęgniarki poz.

ŁOW NFZ informuje, że pacjenci, którzy potwierdzili w deklaracji wyboru wybór świadczeniodawcy SALMED s.c. Usługi Pielęgniarskie w Wieruszowie, mają możliwość bezpłatnej zmiany świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu pielęgniarki poz.

Wykaz pozostałych świadczeniodawców realizujących świadczenia w rodzaju podstawowa opieka zdrowotna, do których można złożyć deklaracje wyboru znajduje się na stronie ŁOW NFZ.

Źródło: Delegatura ŁOW NFZ w Sieradzu