Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Konsultacje dla placówek zainteresowanych realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 wydłużone do piątku 11 grudnia Ważne!

09 grudzień 2020

W związku z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami, Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Łodzi wydłuża do piątku (11 grudnia) konsultacje dla placówek zainteresowanych realizacją szczepień w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.

 

W czwartek od godz. 8.00 do 16.00 oraz w piątek od 8.00 do 18.00 koordynatorzy ds. szczepień we wszystkich siedzibach Łódzkiego NFZ będą informowali na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

 

Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień. Nasi specjaliści:

 • przybliżą zasady przystąpienia do Narodowego Programu Szczepień,
 • wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić, aby realizować szczepienia,
 • przedstawią szczegóły finansowania programu.

 

WAŻNE! Konsultacje odbędą się z zachowaniem środków ostrożności i zasad reżimu sanitarnego.

 

SPRAWDŹ: Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2

 

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych uzyskają szczegółowe informacje o programie, dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów. Linie telefoniczne są czynne codziennie, w godzinach 8.00 - 18.00.

 

Konsultacje będą się odbywały z zachowaniem środków ostrożności oraz zasad reżimu sanitarnego. Zapraszamy do naszych siedzib:

 • Siedziba ŁOW NFZ w Łodzi
  ul. Targowa 35
  Łódź

 

 • Delegatura w Sieradzu
  Jana Pawła II 3
  Sieradz
 • Delegatura w Skierniewicach
  ul. Jagiellońska 29
  Skierniewice
 • Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim
  al. Armii Krajowej 15 (wejście od ul. Szkolnej)
  Piotrków Trybunalski

Źródło: Centrala NFZ