Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Kto będzie szczepił na COVID19 - konsultacje dla placówek medycznych

09.12.2020

W związku z licznymi pytaniami wpływającymi do oddziałów wojewódzkich NFZ, specjalnie dla placówek medycznych, które są zainteresowane realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, organizujemy punkty konsultacyjne w oddziałach wojewódzkich Funduszu.

Podczas tzw. otwartych dni - w najbliższy wtorek i środę, od godz. 8.00 do 16.00 - koordynatorzy ds. szczepień będą udzielali wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

Na przedstawicieli placówek medycznych, również tych, którzy nie mają umowy z NFZ, będą czekać koordynatorzy ds. szczepień, którzy przybliżą zasady przystąpienia do programu, wyjaśnią, jakie warunki należy spełnić aby realizować szczepienia oraz przedstawią zasady finansowania programu.

Konsultacje będą się odbywały z zachowaniem środków ostrożności oraz zasad reżimu sanitarnego. Zapraszamy do naszych siedzib:

  • Siedziba ŁOW NFZ w Łodzi
    ul. Targowa 35
    Łódź

 

  • Delegatura w Sieradzu

Jana Pawła II 3

Sieradz

 

  • Delegatura w Skierniewicach

ul. Jagiellońska 29

Skierniewice

 

  • Delegatura w Piotrkowie Trybunalskim

al. Armii Krajowej 15 (wejście od ul. Szkolnej)

Piotrków Trybunalski

 

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych mogą uzyskać szczegółowe informacje o programie dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z 16. Oddziałów Wojewódzkich Funduszu.


Czekamy na telefony codziennie od 8.00 do 18.00.

tel. 42 275 41 67

Na stronie internetowej NFZ opublikowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które dotyczą  naboru do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2:

https://www.nfz.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-centrali/nabor-do-narodowego-programu-szczepien-przeciwko-wirusowi-sars-cov-2-o-co-pytaja-placowki-medyczne,7867.html

Źródło: rzecznik prasowy