Przejdź do głównej treści

Dla świadczeniodawcy

Kolejki pacjentów oczekujących na świadczenia z endoprotezoplastyki, usunięcia zaćmy, angioplastyki

08 styczeń 2009

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina, że zgodnie z § 26 Zarządzenia nr 93/2008/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 22 października 2008 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju: leczenie szpitalne, świadczeniodawcy udzielający świadczeń opieki zdrowotnej z: 

  • endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego
  • usunięcia zaćmy
  • angioplastyki

są zobowiązani do prowadzenia list kolejek oczekujących zgodnie z zasadami określonymi w Załączniku nr 12 do w/w Zarządzenia oraz przekazywania ich z wykorzystaniem aplikacji udostępnionej przez Oddział Funduszu.

W związku z tym prosimy o wytypowanie jednej osoby, która będzie administratorem (ze strony świadczeniodawcy) internetowego systemu przekazywania danych z zakresu list oczekujących, jakim jest System Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI).

Wypełniony i podpisany przez dyrektora zakładu wniosek o założenie (lub uaktualnienie) konta administratora zapewniającego dostęp tego systemu SZOI należy złożyć w terminie do dnia 15 stycznia 2009 roku

Ze względów organizacyjnych wnioski prosimy przesłać na numer faksu: (0-42) 275-48-55, a oryginały kierować do Wydziału ds. Służb Mundurowych Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

 

W najbliższym czasie przewidywane jest szkolenie dla wytypowanych administratorów SZOI. Termin i miejsce takiego spotkania zostanie określony w osobnym komunikacie.

 

telefony:

(0-42) 275-48-56; (0-42) 275-48-55

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.