Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Koordynowana opieka nad kobietą w ciąży - spotkanie ze świadczeniodawcami 23 maja 2016 r.

10 maj 2016

W dniu 23 maja 2016 roku (poniedziałek) o godz. 11.00 w Łodzi, w sali konferencyjnej Forum 76 przy al. Piłsudskiego 76 odbędzie się konferencja dotycząca koordynowanej opieki nad kobietą w ciąży (KOC).

Konferencja przeznaczona jest dla świadczeniodawców, lekarzy oraz położnych zainteresowanych udzielaniem świadczeń w ramach opieki koordynowanej. W roli prelegentów wezmą udział przedstawiciele Centrali Narodowego Funduszu Zdrowia.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji przedstawicieli personelu medycznego, w tym w szczególności ordynatorów oddziałów położniczo-ginekologicznego i neonatologicznego, lekarzy ginekologów i położników, neonatologów, położne, położne POZ oraz inne osoby zainteresowane realizacją programu.
   

W celu potwierdzenia uczestnictwa w konferencji prosimy o przekazanie do 16 maja br. zgłoszenia mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z podaniem następujących informacji – imię i nazwisko uczestnika, nazwa podmiotu leczniczego, telefon kontaktowy. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z koordynatorami KOC w Łódzkim Oddziale Wojewódzkim NFZ – Małgorzatą Zalewską (tel. 42 275 41 93) lub Anną Masztakow (tel. 42 275 49 11).
W załączniku znajdą Państwo agendę konferencji wraz z mapką dojazdu. Dla uczestników konferencji przygotowano miejsca parkingowe w Łodzi przy ul. Kopcińskiego 58 (wjazd od ul. Wydawniczej 8).


Serdecznie zapraszamy!

Źródło: rzecznik prasowy