Skip to main content

Dla świadczeniodawcy

Kolejki pacjentów oczekujących na świadczenia z endoprotezoplastyki, usunięcia zaćmy, angioplastyki

01 marzec 2010

Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia przypomina, że zgodnie z Zarządzeniem nr 69/2009/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 3 listopada 2009 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju: leczenie szpitalne, świadczeniodawcy udzielający świadczeń opieki zdrowotnej z:

  • endoprotezoplastyki stawu biodrowego i kolanowego
  • usunięcia zaćmy
  • angioplastyki

są zobowiązani do prowadzenia list kolejek oczekujących zgodnie z zasadami określonymi w Załączniku nr 4 do umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej – leczenie szpitalne oraz przekazywania ich z wykorzystaniem aplikacji udostępnionej przez Oddział Funduszu.

W związku z tym prosimy o wytypowanie jednej osoby, która będzie administratorem ze strony świadczeniodawcy internetowego systemu przekazywania danych z zakresu list oczekujących, jakim jest System Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI).

Wypełniony i podpisany przez dyrektora zakładu wniosek o założenie (lub uaktualnienie) konta administratora zapewniającego dostęp do systemu SZOI należy złożyć w terminie do dnia 15 marca 2010 roku.

Wniosek należy również złożyć w przypadku ewentualnego przedłużenia uprawnień dotychczasowym administratorom z 2009 roku.

Ze względów organizacyjnych wnioski prosimy przesłać na numer faksu:(0-42) 275-48-55, a oryginały kierować do Wydziału ds. Służb Mundurowych Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.

Telefony:(0-42) 275-48-56; (0-42) 275-48-55

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.