Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje, że stanowisko dla personelu medycznego znajdujące się na Sali Obsługi przy ul. Kopcińskiego 56 w pokoju 14-A od dnia 16 marca 2020 r. do odwołania będzie nieczynne.

Lekarze, pielęgniarki, położne i fizjoterapeuci, którzy osobiście dostarczą wnioski w wersji papierowej do siedziby ŁOW NFZ w Łodzi:

  • składają wnioski w wydzielonym i odpowiednio opisanym punkcie  znajdującym się na Sali Obsługi przy ul. Kopcińskiego 56 lub
  • składają wnioski w Kancelarii ŁOW NFZ znajdującej się przy ul. Kopcińskiego 58.

Wnioski dostarczane do Delegatur ŁOW NFZ należy złożyć w odpowiednio opisanych punktach znajdujących się w wydzielonych miejscach w siedzibach Delegatur.

Wnioski o dostęp do Portalu NFZ oraz wnioski o uzyskanie uprawnienia do pobierania numerów recept przekazane do OW NFZ  w  wersji elektronicznej za pośrednictwem Portalu Personelu będą tymczasowo – do odwołania - rozpatrywane po uprzednim dostarczeniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. skanów dokumentów potwierdzających uprawnienia do wystawiania recept, pod warunkiem potwierdzenia tożsamości i złożenia podpisu na wersji papierowej wniosku w terminie późniejszym, na wezwanie ŁOW NFZ.

W celu uzyskania zakresu numerów mających służyć jako numery recept należy zalogować się na Portalu Personelu i wygenerować numery recept (Generowanie numerów recept w sekcji Recepty).

W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu: 42 275 49 32.

Źródło: Wydział Gospodarki Lekami