W związku z planowaniem udzielenia zamówienia - w odniesieniu, do którego nie stosuje się ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. 2017 r., poz. 1579) - Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia z siedzibą w Łodzi zaprasza do przedstawienia oferty na „Świadczenie usługi w zakresie aprobaty skierowań pod względem celowości leczenia uzdrowiskowego albo rehabilitacji uzdrowiskowej”.

INFORMACJA O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY

dotyczy udzielenia zamówienia, w odniesieniu, do którego nie stosuje się Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2017.1579), w zakresie świadczenia usługi w zakresie aprobaty skierowań pod względem celowości leczenia uzdrowiskowego albo rehabilitacji uzdrowiskowej.

Zamawiający - Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia w Łodzi, informuje o wyborze najkorzystniejszej oferty.

1.    Kryteria oceny: Zamawiający dokonał wyboru Wykonawcy wg kryterium najniższej ceny.

2.    Wykaz złożonych ofert:

Nazwa i adres Wykonawcy   
1.    PRYWATNY GABINET LEKARSKI
Dr n. med. Katarzyna Krekora
ul. POW 21
90-248 Łódź    

Oferowana cena brutto (PLN): 122 900,00 zł

3.    Oferta odpowiada wszystkim wymaganiom zapytania ofertowego.

Kontakt: 42 275 48 53, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło artykułu: Dział Gospodarczy