Drukuj

Wobec wejścia w życie Zarządzenia Nr 66/2021/DEF Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 13.04.2021 w sprawie warunków udzielania i rozliczania w 2021 r. dofinansowania informatyzacji świadczeniodawców podstawowej opieki zdrowotnej, Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje o możliwości składania wniosków przez uprawnionych świadczeniodawców o udzielenie dofinansowania:

  1. urządzeń informatycznych, lub
  2. oprogramowania, lub
  3. usług

do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej za pośrednictwem systemów teleinformatycznych lub systemów łączności, prowadzenia i wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej, w tym digitalizacji dokumentacji medycznej prowadzonej w postaci papierowej, określonych w załączniku nr 1 do ww. zarządzenia.

 

Wnioski o udzielenie dofinansowania wraz ze specyfikacją dofinansowania oraz potwierdzonymi za zgodność z oryginałem kopiami dokumentów potwierdzających nabycie i sfinansowanie od 13.04.2021 należy składać w wersji papierowej z dopiskiem na kopercie:

Dofinansowanie informatyzacji dla świadczeniodawców podstawowej opieki zdrowotnej

równolegle

Specyfikację dofinansowania (załącznik nr 3 do zarządzenia) należy przesłać w wersji elektronicznej (plik excel) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W temacie wiadomości należy wpisać kod świadczeniodawcy.

 

Termin składania wniosków upływa w dniu 31 grudnia 2021 r.

 

Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę, że w specyfikacji dofinansowania:

 

We wniosku o udzielenie dofinansowania cz. I DANE IDENTYFIKACYJNE UPRAWNIONEGO ŚWIADCZENIODAWCY w polu „Nazwa” należy wpisać nazwę podmiotu wykonującego działalność leczniczą ubiegającego się o dofinansowanie do zakupu oprogramowania. Proszę również zwrócić uwagę na nazwę podmiotu widniejącą na fakturze zakupu jako nabywca. W przypadku błędnej nazwy podmiotu prosimy o załączenie kserokopii noty do treści potwierdzonej za zgodność z oryginałem.

 

Informujemy ponadto, że korespondencja związana z rozpatrywaniem przez Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia wniosków o udzielenie dofinansowania będzie kierowana do Państwa w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail wskazany w specyfikacji dofinansowania w formie pliku pdf.

 

Pytania prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr: 42 275 49 34, 42 275 49 55

 

Załączniki:

Specyfikacja dofinansowania:

Źródło: Wydział Ekonomiczno - Finansowy

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Załącznik 2.pdf)Załącznik 2.pdf 99 kB
Pobierz plik (Załącznik 3a.xlsx)Załącznik 3a.xlsx 27 kB
Pobierz plik (Załącznik 3b.xlsx)Załącznik 3b.xlsx 24 kB